Paraoddíl

  Tyto stránky a tento odkaz je pro Vás a naše kamarády.

  Naleznete tu všechny potřebné informace o tomto 3D sportu, našich maličkostech, kamarádech a dalších aktivitách. Jsme parta lidí, která propadla tomuto sportu a umožníme ho poznat i Vám.
  Naše domovské letiště je SKUTEČ a v drtivé většině seskoky provádíme v průběhu pátku, soboty, neděle. Věková skladba našeho paraklubu se pohybuje v rozmezí tří generací. Parašutistický výcvik není ničím omezen a věnujeme se lidem v jakémkoliv věku.

  Bezpečnost všech účastníků provozu je pro nás prioritou, stejně jako osobní a kamarádský přístup. Každá dobrá duše je u nás vítána. Jen se přijďte podívat a přesvědčit se, seznámit se s námi, s naší technikou a pohodovou náladou na letišti SKUTEČ. Bližší informace o výcviku zde.

  Nejsme skupina zaměřená pouze na seskoky. Pořádáme různé aktivity v rámci outdooru, veškeré lanové aktivity, skálolezectví, horolezectví a potápění. Ve všech těchto aktivitách máme potřebné zkušenosti, schopnosti a dlouholetou praxi, která pramení i z našeho povolání!

  Přejeme mnoho úspěšných dní ve Vašich aktivitách, děkujeme za návštěvu našich stránek a budeme se těšit na viděnou na letišti SKUTEČ.

  Podrobné informace o naší činnosti naleznete na www.dukla-paraklub.cz

  Motto: „Nejmenší trest za chybu parašutisty je turistika.“

  Komentáře jsou uzavřeny.